KARIÉRA VAŠE NÁMĚTY A POSTŘEHY VĚRNOSTNÍ PROGRAM CORLEONE / HOMBRE

 

OBJEDNÁVKA JÍDLA

Křupavá pizza, pravé italské rizoto, krémové polévky i snové dezerty. Už se vám sbíhají sliny? To je dobře, protože všechny tyto dobroty vám v rámci rozvozu italského jídla dovezeme až k vám domů. Pokud bydlíte na Praze 9 nebo v okruhu 5 kilometrů od naší restaurace, máte od nás rozvoz pizzy zdarma!

Domovem naší restaurace je Praha 9, sídlíme doslova pár kroků od stanice metra Prosek. Budeme rádi, když k nám zavítáte na oběd či večeři s přáteli nebo rodinou. Pokud ale chcete zůstat v pohodlí domova, klidně vám zajistíme rozvoz pizzy až na váš stůl. Objednejte si jídlo na adresu vzdálenou maximálně 5 kilometrů od naší restaurace a my vám jídlo přivezeme zdarma. Při objednávce jídla do vzdálenosti 5 až 7 kilometrů vás rozvoz bude stát 40 Kč, nad 7 kilometrů pak poplatek činí 60 Kč. Nad 10 kilometrů od naší restaurace rozvážíme pouze ve vyjímečných případech. Minimální cena rozvozu je 250,- Kč.

Nevadí, pokud nemáte po ruce hotovost – ostatně, s tím občas zápasíme tak trochu všichni. Při rozvozu italských jídel můžete našemu kurýrovi pohodlně zaplatit platební kartou prostřednictvím terminálu. Navíc, Vaší objednávkou se zapojujete do našeho věrnostního programu. Pravidla jsou jednoduchá: za každou objednávku dostanete 1 nálepku. Za 5 nálepek dostanete kredit ve výši 150 na útratu v naší restauraci nebo v rámci rozvozu. Anebo můžete ve sbírání bodů pokračovat dál a za 10 nálepek od nás máte 500 Kč na útratu v naší restauraci. Tak pospěšte, akce trvá jen do konce prosince 2017!

Nečekejte, až vám to někdo sní a raději objednávejte rozvoz pizzy zdarma teď hned: čekáme na vaši objednávku na telefonních číslech 286 587 874 a 602 193 718!

VYUŽIJTE NÁŠ ZAJÍMAVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM VIZ. VĚRNOSTNÍ PROGRAM V HLAVNÍM MENU NAŠICH STRÁNEK.