KARIÉRA VAŠE NÁMĚTY A POSTŘEHY VĚRNOSTNÍ PROGRAM CORLEONE / HOMBRE

VĚRNOSTNÍ PROGRAM CORLEONE / HOMBRE


PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU


1, ŘIDIČ ZAJIŠŤUJÍCÍ ROZVOZ JÍDEL VYLEPUJE (POPŘ.PŘEDÁVÁ) ZÁKAZNÍKOVI ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKU.

2, 1 OBJEDNÁVKA = 1 SAMOLEPKA.

MINIMÁLNÍ ČÁSTKA OBJEDNÁVKY ČINÍ 250,- KČ

VÝŠE OBJEDNÁVKY NENÍ ROZHODUJÍCÍ PRO POČET OBDRŽENÝCH SAMOLEPEK.

3, ZÁKAZNÍK SI VYBERE MOŽNOST OKAMŽITÉ SLEVY JIŽ PŘI PÁTÉM ZÁVOZU V HODNOTĚ 150,- KČ, KTERÁ MU BUDE IHNED ODEČTENA Z CELKOVÉHO ÚČTU, NEBO MŮŽE POKRAČOVAT AŽ K BODU ČÍSLO 10.

4, PO DOSAŽENÍ BODU Č.10 MÁ ZÁKAZNÍK MOŽNOST VYUŽÍT VĚRNOSTNÍ KARTU JAKO EXKLUZIVNÍ VOUCHER V HODNOTĚ 500,- KČ VE KTERÉKOLIV RESTAURACI SÍTĚ CORLEONE NEBO HOMBRE DEL MUNDO.

TUTO ČÁSTKU ANI JEJÍ ČÁST NELZE ODEČÍST ZE ZÁVOZU V BODĚ 10.

TUTO ČÁSTKU ANI JEJÍ ČÁST NELZE SMĚNIT ZA HOTOVOST.

5, ČÁSTKA BUDE ODEČTENA OBSLUHOU Z CELKOVÉHO ÚČTU ZÁKAZNÍKA V RESTAURACI DLE JEHO VÝBĚRU.

VOUCHER LZE UPLATNIT POUZE V CELKOVÉ JEHO VÝŠI. V PŘÍPADĚ NEDOSAŽENÍ ČÁSTKY 500,- NEVZNIKÁ ZÁKAZNÍKOVI NÁROK NA VRÁCENÍ HOTOVOSTI.

6, PRO UPLATNĚNÍ SLEVY JE UZNÁNA POUZE TA KARTA, KTERÁ JE VYPLNĚNA POVINNÝMI ÚDAJI. TJ. E-MAILOVOU ADRESOU A VLASTNORUČNÍM PODPISEM.

VAŠE E-MAILOVÁ ADRESA NÁM SLOUŽÍ K ZASÍLÁNÍ INFORMAČNÍCH NOVINEK.

7, BODY SE UDĚLUJÍ POUZE ZA OBJEDNÁNÍ JÍDEL ČI NÁPOJŮ PO TELEFONICKÉ OBJEDNÁVCE.

8, ZÁKAZNÍCI VYUŽÍVAJÍCÍ JINÉ FIRMY (NAPŘ. DÁMEJÍDLO, MESSENGER APOD.) ZPROSTŘEDKUJÍCÍ ROZVOZY Z NAŠICH PROVOZOVEN, NEMAJÍ NÁROK NA VYLEPENÍ BODU A ANI SI NEMOHOU NÁROKOVAT JAKOUKOLIV SLEVU. NA POŽÁDÁNÍ JIM RÁDI VYDÁME VĚRNOSTNÍ KARTU, KTEROU MOHOU POUŽÍVAT ZA PODMÍNEK VÝŠE UVEDENÝCH.

9, OSOBNÍ DATA, KTERÁ VYŽADUJEME JSOU POVAŽOVÁNA ZA DISKRÉTNÍ A JSOU CHRÁNĚNA PROTI ZNEUŽITÍ . PIZZERIA RISTORANTE CORLEONE ANDĚL, PANKRÁC ČI PROSEK A HOMBRE DEL MUNDO ÚDAJE ZÁSADNĚ NESDĚLUJÍ TŘETÍM OSOBÁM KROMĚ TĚCH, KTERÉ SE PŘÍMO PODÍLEJÍ NA VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY ZÁKAZNÍKA (ŘIDIČ, TELEFONISTA) A TO POUZE V NUTNÉM ROZSAHU.

10, PIZZERIA CORLEONE A RESTAURACE HOMBRE DEL MUNDO SI VYHRAZUJÍ PRÁVO KDYKOLIV ZMĚNIT PRAVIDLA TÉTO AKCE ČI AKCI ZRUŠIT.

11, PLATNOST TÉTO AKCE JE OMEZENA DO 31.03.2017