Rozvoz jídel pizzerie Corleone Anděl

Pokud jste z Prahy 5 a bydlíte třeba i v okolí stanice metra Anděl, máme pro vás dobrou zprávu – máte to k nám co by kamenem dohodil!

Najdete nás právě hned naproti stanice metra Anděl. Určitě nás nemůžete přehlédnout, lahodnou vůni křupavé italské pizzy totiž ucítíte až za roh a neomylně vás dovede přímo k našim dveřím. Pokud se vám nechce z tepla domova, ale máte chuť na některou z našich italských specialit, využijte náš rozvoz italského jídla přímo k vám domů. Jste z Prahy 5 nebo bydlíte v okruhu 5 kilometrů od naší restaurace? Tak objednejte minimálně za 250 Kč a máte od nás rozvoz pizzy zdarma až na váš stůl. Nemusíte mít ani připravenou hotovost, naši kurýři jsou připraveni s platebním terminálem a můžete pohodlně zaplatit platební kartou. Kterou pizzu máte nejraději? My si smlsneme opravdu na kterékoliv, hlavně, když je z poctivých italských surovin a podle tradiční receptury. Víme, že naši zákazníci mají přesně takovou pizzu také rádi. Proto pro vás pečeme pizzu z výběrové mouky a zdobíme ji kvalitní mozzarellou, šunkou s nejvyšším podílem masa a čerstvou zeleninou. Pokud už jste na naši pizzu dostali chuť, neváhejte a klidně si objednejte rozvoz pizzy zdarma.

Stačí, aby vaše objednávka měla hodnotu vyšší než 250 Kč a aby místo doručení bylo v okruhu 5 kilometrů od naší restaurace. Splnění těchto 2 podmínek = rozvoz pizzy zdarma až k vám domů! Pizzou naše nabídka rozhodně nekončí. V našem italském menu najdete vše od vynikajících antipasti přes zeleninové polévky a domácí těstoviny až po pravá italská rizota a božské dezerty. Připravili jsme pro vás rozvoz italského jídla kamkoliv si budete přát. Vychutnejte si italské speciality v pohodlí domova nebo klidně v kanceláři.

Objednejte si svoji večeři na telefonním čísle 251 511 244 a těšte se na voňavou zásilku, kvůli které se budou i vašim sousedům sbíhat sliny!

Upozornění! Došlo ke změně nabídky. Sledujte prosím webové stránky restaurace. Letáky již nejsou platné. Hrací karta (věrnostní) bez změny. Děkujeme za pochopení.

Naši kurýři přijímají online platby při doručení Vaší objednávky pozn.

Obědovou nabídku nerozvážíme.

Rozvozové menu ke stažení ve formátu pdf.

Vše je vždy čerstvé
Již 3x v Praze

© 2018 Corleone by JC GROUP